Portmonka

Portmonka přichází na scénu. A voní novotou

Možná si ještě na Portmonku pamatujete. Ne, nemyslíme tu prkenici vašeho dědečka. Máme na mysli tu s velkým P. Byla úplně první českou mobilní aplikací pro správu věrnostních a zákaznických karet. Karty jste si jednoduše nahráli do chytrého telefonu. Nejen, že se vaší peněžence ulevilo od spousty plastu. Díky tomu, že telefon nosíme skoro neustále při sobě, nehrozilo, že byste kartu někdy zapomněli doma. Dokonalé, že? Nic ale není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Původní Portmonka skončila. Aplikace byla tak pomalá, že než jste kartu načetli, bylo dost času prolistovat si souborného Jiráska. A aby toho nebylo málo, většina obchodníků si s ní netykala.

Portmonka_visual

Nám se ale původní myšlenka tak zalíbila, že jsme se rozhodli na ni navázat.  Začínáme od píky. Aplikaci vyvíjíme úplně nově a bez nostalgie. Ponechali jsme jen původní povedenou grafiku. Domlouváme se s obchodníky, aby si Portmonku oblíbili a bez problémů ji přijímali namísto těch „retro“ kartiček. Moderní obchody, kde budete mít jistotu, že vám bez problémů načtou body na kartu v Portmonce, poznáte podle razítka „Portmonka akceptována“. Portmonka bude samozřejmě otevřená pro všechny karty, ale u těch bez razítka vám přijmutí Portmonky bohužel garantovat nemůžeme. Intenzivně ale razítkujeme! Buďte prosím na nás i na obchodníky zatím shovívaví.

Co chystáme dál? Do Portmonky vám budeme posílat i slevové kupóny na levnější nákupy. Bojujeme jen za štíhlejší peněženky bez plastových karet, ne bez financí 🙂

Sledujte nás: registrujte se, lajkujte na Facebooku, sledujte na Twitteru!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 01/10/2013 by in Novinky, O Portmonce, Uncategorized.

Navigace

%d bloggers like this: