Portmonka

Je tady někdo, kdo umí šetřit?

Novou Portmonku pro vás s maximálním úsilím spouští parta online matadorů, kteří veškerý svůj čas věnují tomu, abyste mohli nakupovat co možná nejchytřeji, nejvýhodněji a nejlevněji. Jmenujeme se Retail Info a umíme šetřit profesionálně. Bez legrace.

Už čtrnáct let pod hlavičkou AkcniCeny.cz sledujeme letáky s akční nabídkou velkých řetězců i menších obchodníků. Ty vám pak obratem přinášíme digitálně a skvěle utříděné včetně možnosti pohodlného vyhledávání. Jde nám nejen o váš komfort, ale taky šetříme lesy.

1182879_31407637

Neustále přicházíme se stále novými vychytávkami: dost možná, že používáte naši mobilní aplikaci Nákupní seznam, která byla loni vyhlášená Inovací roku. Kromě toho jsme českou cashbackovou jedničkou: vracíme lidem zpět do peněženek část z peněz, které utratili za online nákupy. A není to málo, už jsme vám připsali na účty víc než tři miliony korun.

Prostě šetření je naše parketa a tak není divu, že k nám přibyla i Portmonka. Věříme, že budeme umět se o ni postarat. Silné sebevědomí máme i díky tomu, že od konce minulého roku na to nejsme sami. Stali jsme se součástí mediální skupiny Mafra. Díky tomu jsme si mnohem bližší s novinami, dalšími weby i rádiem a televizí. Kdo by neznal MF Dnes, Lidovky, iDnes.cz televizi Óčko nebo Rádio Express… Ti všichni a mnozí další nám pomůžou s rozšířením používání Portmonky. A co vy, umíte šetřit? Přidejte si nás na Facebooku a na Twitteru nebo se registrujte a my vás to naučíme.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 10/10/2013 by in Uncategorized, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: