Portmonka

Vůně chmelu, špeku i drahých parfémů: vše najdete v Portmonce

Doufáme, že dnešní výběr partnerských značek zapojených do aplikace Portmonka sklidí úspěch na všech frontách. Snažili jsme se zaujmout především milovníky zlatavého moku a pořádného jídla, ale nezapomněli jsme ani na éterické bytosti, které si libují spíše mezi regály s nejrůznějšími flakonky. Kam dál se tedy můžete s kartami nahranými v Portmonce vydat a mít jistotu, že budou bez problému přijaty?

050_Sklizeno, Prodejna Praha Vodičkova

Do více než čtyřiceti obchodů sítě parfumérií Fann nebo pěti jejich kosmetických salónů. Potěšit se můžete nejen kvalitními vůněmi, ale ve Fann parfumériích se můžete vždy spolehnout na profesionální a vyškolenou obsluhu a objednat se i na pravidelné poradenské dny.

Pokud vám svět krásy nic neříká a řadíte se spíše mezi zmiňované milovníky pořádného jídla, vůním linoucím se z obchodů Sklizeno neodoláte určitě. Sklizeno je síť prodejen s opravdovým jídlem. Zní vám to jako klišé? V tomto případě to ale není žádná ohraná písnička. Devět farmářských prodejen a foodie marketů v Praze, Brně a Olomouci nabízí jen potraviny s jistotou původu a vybrané zahraniční speciality. A co víc, provozují i oblíbené „bedýnkování“ – dodání čerstvých potravin až domů k vašim dveřím.

Nakonec vzhůru za vůní chmele. Nejen za dobrým jídlem a vynikajícím pivem, ale i za neobvyklou zábavou můžete vyrazit do některé z provozoven restaurací The Pub. Stanete se totiž alespoň na chvíli sami sobě hospodským. Tyto restaurace nenajdete jen u nás, ale třeba i ve Vídni, v Berlíně nebo Bukurešti. Jestli si budete točit podmíráky, je jen na vás, ale akceptaci Portmonky jsme vám už v The Pub zařídili. Užijte si pořádnou párty!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 07/11/2013 by in Partneři, Uncategorized.
%d bloggers like this: