Portmonka

Portmonka nabízí předplatné digitálních novin na 14 dní zdarma

Mobilní aplikace pro správu věrnostních karet Portmonka rozšiřuje předvánoční nabídku výhodných slevových kupónů. Vybrané zboží můžete mít až s 50% slevou, za některé nezaplatíte vůbec nic. 

Láká vás vyzkoušet si pohodlí každodenního čtení novin přímo ve vašem počítači, smartphonu či tabletu? Díky Portmonce můžete! Stačí si od 2. do 8. prosince stáhnout kupón na předplatné Lidových novin v digitální podobě a získáte předplatné na 14 dní zdarma. K novinám i magazínům budete mít komfortní přístup vždy, i když budete právě offline, a můžete si je číst až na pěti různých zařízeních.

V aplikaci najdete desítky dalších kupónů, které vám zpříjemní vánoční nákupy: například kupón na eknihy v hodnotě 300 korun zdarma nebo 50% slevu na stříbrné šperky. Až do 8. prosince můžete také využít kupón na lákavou 20% slevu na veškerý sortiment módního řetězce H&M. Novinky sledujte přímo v aplikaci a na Facebooku.

Girl-Read-on-Tree

Vlastnit věrnostní karty oblíbených obchodů a značek se vyplácí. Kromě slev a dárků zpravidla získáváte i řadu dalších výhod a nadstandardní servis. Mezi ně může patřit i prodloužená lhůta na výměnu zboží. Pak máte jistotu, že váš Ježíšek se zaručeně nesplete.

Portmonka je první ryze česká aplikace, do které si můžete uložit všechny své zákaznické karty a zbavit peněženku hromady zbytečného plastu. Bez problému uplatníte ve více než pěti stech pobočkách partnerských obchodů po celé České republice. Místa poznáte podle samolepky „Portmonka akceptována“.

Virtuální Portmonka usnadňuje nakupování: jednoduše se s ní lze přihlašovat do nových věrnostních programů a nabízí i výhodné limitované nabídky slevových kupónů do kamenných obchodů i do e-shopů. Portmonka je zdarma dostupná v aplikačních obchodech Play pro přístroje s operačním systémem Android a v App Store pro Apple.

2 comments on “Portmonka nabízí předplatné digitálních novin na 14 dní zdarma

 1. Petr
  05/12/2013

  Byla by to dobrá aplikace, kdyby šly přidávat jakékoli karty a ne jen ty s čárovým kódem!
  Chtěl jsem se zbavit karet z peněženky, a znalo to jen kartu makra, ostatní kde není čárový kód přidat nejdou, chtěl jsem si je vyfotit a přidat, ale nejde to, snad v budoucnu bude možnost přidat kartu pomocí fotoaparátu, hodily by se mi i uložený vizitky, zabíraj mě v peněžence místo.

  • portmonka
   05/12/2013

   Děkujeme za zájem o Portmonku! V této verzi aplikace nejde karty fotit. Karty bez čárového kódu vložit jde, číslo na kartě vložte do kolonky Zákaznické číslo.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 29/11/2013 by in Partneři, Tipy na zábavu a nákupy, Uncategorized, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: