Portmonka

11 dní do Vánoc s Portmonkou

Ještě vás sváteční nálada neomámila? Máte pocit, že je ještě je čas… spousta času… tak vás s dovolením vyrušíme, protože jste na omylu! Ode dneška zbývají do Vánoc ani ne dva týdny. A jestli je chcete přežít bez ztráty kytičky a dokonce si je užít, je nejvyšší čas začít s přípravami. Co už byste měli mít před zapálením třetí adventní svíčky hotové?

images

Nejdříve zkontrolujte, jestli vám doma nechybí nic zásadního, co jste o loňských Vánocích postrádali. Rozbili jste stojan na stromeček? Bude potřeba nový ubrus? Prohlédněte skříně a skrýše a pořiďte všechno, co schází. V Portmonce na vás čeká kupón do prodejny Kika. Vánoce přejí připraveným.

Začněte rychle péct! Jestli vás nenaladí na vánoční strunu pečení a byt provoněný vanilkovými rohlíčky, tak pak už asi nic. Vánoční pečení je ve své podstatě nesmírně pragmatická a úsporná záležitost:

a)            Ušetříte za topení. Trouba se střídajícími se plechy krásně funguje i jako kamna.

b)           Ušetříte za vánoční dekorace. Kdo se kdy nasytil pohledem na betlém? Jedlé dekorace jsou stejně nejlepší a cukroví rozhodně voní líp než všichni františci a purpury světa.

c)            Ušetříte za pomůcky na pečení. V Portmonce je bezvadný kupón na všechny potřeby a vánoční sortiment do Möbelix.

Vydejte se co nejdříve na dárkovou výpravu! Neztrácejte čas a vezměte útokem obchody. Příště vám poradíme, co nejvýhodněji nakoupit. Úkolů tedy máte hromadu, hurá na ně. Hlavně ale, prosím vás, neztrácejte hlavu a humor! Vždyť jsou to Vánoce!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 13/12/2013 by in Tipy na zábavu a nákupy, Uncategorized, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: