Portmonka

3 způsoby, jak oslavit Valentýna a nezruinovat se

Pro někoho je Valentýn importovaný svátek bez opodstatnění, pro jiné velká romantika. Den svatého Valentýna je ale především skvělá příležitost vymanit se z každodenního stereotypu a oslavovat věrné milování. Zamilovaný máj přijde až za čtvrt roku. Není důvod, proč se valentýnských radostí vzdávat. Připravili jsme pro vás tipy, jak si 14. února užít.

Valentýnské plány plně podřiďte tomu, v jaké sestavě budete svátek slavit. S partnerem, s celou rodinou nebo snad sami?  Ve všech případech může mít den i večer všech pět Pé a přitom si nutně nemusíte zpustošit účet ani duši. Naopak se obohatíte.

Fotor0214120536

S partnerem

Film, dárky, skvělá večeře. Na klasický valentýnský program si bohatě vystačíte sami dva. Do trojky se hodí snad jen mobilní aplikace pro správu zákaznických karet Portmonka. Nahrajte si do mobilu věrnostní karty do kina, parfumérie i klenotnictví. Díky Portmonce si pak budete moci dopřát světské požitky se slevou a výhodně. Být věrný se vyplácí nejen na Valentýna.

Sami se sebou

Možná je to ironie osudu, ale spousta těch, kteří touží po valentýnských oslavách, je singl. Odpírat si však Valentýna jen proto, že jsem sama nebo sám? Nesmysl. Dejte si jen pozor, ať nerozhazujete víc, než si můžete dovolit. Stanovte si předem částku, kterou si uděláte radost a víc neutrácejte. Samostatná oslava je finančně nejnáročnější řešení, protože vám drahé dárky nikdo neoplatí.

S rodinou a dětmi

Improvizujte a buďte kreativní. Obdarujte se vzájemně vlastnoručně vyrobenými poukázkami na společné zážitky, připravte s dětmi láskyplné přání pro prarodiče. Překvapte příbuzné stylovým domácím pečivem, pozvěte přátele na valentýnský večírek s mícháním zaručeně kouzelných koktejlů, které umí přičarovat peníze i lásku. Investujte především svůj vtip a čas. Garantujeme, že se zúročí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 12/02/2014 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: