Portmonka

Nejlepší nápady na víkend: kino, dinosauři i veselé čtení, to všechno za polovic

Červen patří dětem. Máme pro vás nejlepší nápady, jak si užít víkend: vyrazte si za druhohorním dobrodružstvím, na předpremiéru filmu „Jak vycvičit draka 2“ nebo se začtěte do bestsellerů Puntíkáři a Duchaři od Miloše Kratochvíla. Tento víkend si všechno můžete užít za polovic – jen radost bude dvojnásobná.

FB-post_DINO_404x404px_nahled3

ObrázekObrázek 

Odhalte pravěkou kostru ještěra

Pro velké i malé fandy dinosaurů není nic lepšího, než se pustit na cestu do druhohor, lemovanou desítkami úžasných modelů prehistorických zvířat v životní velikosti. V DinoParcích jsou zvířata zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu. Nelekněte se, pokud na vás některý z ještěrů vycení zuby. Zažít můžete skutečnou druhohorní bouři, nebo se v DinoAquariu podívat pod hladinu divokých moří. Vrcholem návštěvy bude odhalení kostry pravěkého tvora na paleontologickém hřišti.

KDE? DinoParky najdete v Praze, Plzni, Ostravě, Vyškově a Liberci. S Portmonkou máte po celý víkend dětský lístek zdarma.

TIP: Nezapomeňte, že třetí červnová neděle patří tatínkům, slaví se Den otců. Co je určitě potěší? Poctivý DinoGril s občerstvením ve stylu druhohor.

 Obrázek

 

Vydejte se na výlet na ostrov Blp

Ostrov Blp býval místem, kde Vikingové ve dne v noci bojovali s draky. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Vzpomínáte na příběh filmu Jak vycvičit draka? Ten poskočil v ději o pět let dopředu a do kin přichází druhý díl. Pokud chcete vidět už v předpremiéře, jak se z Blpu se stal dračí ráj a užít si s dobrodružství Škyťáka a jeho kamarádů Astrid a Bezzubky, hurá do Premiere Cinemas, objevovat neznámá území, nové světy a nové draky.

KDE? Kina Premiere Cinemas najdete v Praze, Olomouci a v Teplicích. S Portmonkou můžete od pátku do neděle na jakýkoliv film jen za cenu jedné vstupenky, druhou dostanete zdarma.

TIP: Kino nepatří jen dětem: kupón platí na všechna představení, včetně 3D a předpremiér. Doporučujeme nový film od Hřebejka: Zakázané uvolnění!

 Obrázek

 

Ani doma nebude nuda, začněte páchat dobré skutky

K pravé prázdninové pohodě taky patří zachumlat se pod deku a strávit den s novými přáteli. Knižními, samozřejmě. SezObrázeknamte se s Michalem Součkem a Filipem Fialkou. Jsou to kamarádi na život a na smrt a mají dobré srdce. Páchat dobré skutky a někoho zachraňovat ale nebývá jen tak, a proto se jejich velká snaha někdy vážně zvrtne. Vyzkoušejte první dva díly, Puntíkáři a Duchaři, z oceňované série Miloše Kratochvíla, jako elektronické knihy.

KDE? E-knihy koupíte na Knihy.iDNES.cz. Kupte si Duchaře a první díl dostanete grátis.

Obrázek

 

TIP: Na své si přijdou i maminky: až do konce června se mohou potěšit v parfumeriích Sephora nákupem jakýchkoliv dvou produktů s 20% slevou.

 

Aplikaci Portmonka a další podrobnosti najdete na www.mojeportmonka.cz Akce s kupóny 1+1 zdarma platí od pátku 13. do neděle 15. června. Sledujte doplňující informace u každého kupónu samostatně.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 13/06/2014 by in Novinky, Partneři, Tipy na zábavu a nákupy, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: