Portmonka

10 kosmetických vychytávek, které si rozhodně zabalte na dovolenou

Připravili jsme hitparádu desítky kosmetických vychytávek, díky kterým budou vaši krásu a fit vzhled všichni obdivovat nejen na dovolené, ale i zpátky doma. A pozor, nemusíte být zrovna fiflena nebo metrosexuál, abyste tyto tipy ocenili.

603181_55005931

Co tedy nesmíte zapomenout doma?

1. Krém na opalování

Nic nového pod sluncem? Jestli jste se uchechtli nad tím, že to je přece nad slunce jasnější, nevěřili byste, kolik chytráků se radši smaží bez ochrany, aby zhnědi. Inteligenti volí min SPF 30, ostatní se schází na kožním. V lepším případě.

2. Krém po opalování

Krému po opalování si zabalte dvojnásobné množství, ať se nevrátíte seschlí jako křížala. Moře, písek, sůl a slunce ještě nikdy nikoho nehydratovali. Vybírejte voňavé, nejlépe přírodní produkty, které po použití nelepí. Existují i varianty s urychlovači opálení, jestli aspirujete na vzhled brazilské tanečnice samby, ani minutu neváhejte.

3. Ona: voděodolná řasenka

Žena bez pih je jako nebe bez hvězd, oko bez řas je jako prázdná studna. Tolik lidového moudra, aby bylo jasné, že bez řasenky dospělá žena nechodí ani vynést koš a ne-voděodolnou řasenku si u moře může dovolit jen zpěvák Kiss.

4. On: extra účinný antiperspirant

Šiřme slávu českých zemí jinými prostředky, než dravým pižmem. V prodejnách dm drogerie pořídíte i výhodná malá balení antiperspirantů a deodorantů, takže výmluvy se neakceptují.

5. Balzám na rty s UV faktorem

Ropraskané rty umí pořádně znepříjemnit život, při každém doušku či soustu si na ně vzpomenete. Nehledě na to, že vás nikdo nebude chtít líbat. Na mořském větříku si neolizujte rty, naopak mějte stále v kapse tyčinku jelenního loje a používejte ji.

6. Ona: bronzer

Rihanna i Shakira padnou závistí. Bronzer lichotí dámám všeho věku i tělesné konstituce. Troufáte-li si na něco navíc, použijte pudrovou sluneční lázeň s třpytkami.

7. On: epilační pásky

Pánové, chlupatý hrudník vám nikdo nevyčítá, ale asi nemusíte moc zpytovat svědomí, abyste si vzpomněli, že úplně všude být zarostlí nemusíte. Kosmetický průmysl byl milosrdný a vymyslel epilační voskové studené pásky pro pány. Zatím jsme je nezkoušeli, ale prý byly přátelsky vyvinuty i pro jedince s nízkým prahem bolesti.

8.  Repelent

Večery jsou zrádné a tak stačí, když vám bude po všech těch skleničkách vaší all-inclusive dovolené bzučet v jen hlavě.

9. Vonný olej

Kvalitní olej uchlácholí zmožená chodidla, zregeneruje pokožku po depilaci, jojobový má antioxidační účinky, jasmínový pro změnu afrodiziakální. Kterou variantu si vyberete, je jen na vás.

10. Osvěžující sprej nebo minerální voda ve spreji

Stačí jedna dávka na obličej a dokolt a z pekelného fakultativního výletu do rozpáleného města je hned snová výprava. Stejně osvěží i pár střiků do vlasů či na spánky, pokud na pláži usnete déle, než bylo záhodno.

 

store-appstore  store-google-play

Síť dm drogerie markt je novým oficiálním partnerem Portmonky. Hurá na nákupy s active beauty kartou v mobilu! Aplikaci stahujte na Google Play i v App Store.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 12/07/2014 by in Partneři, Tipy na zábavu a nákupy.
%d bloggers like this: