Portmonka

Ani po padesátce se nevzdávejte módních trendů

CO?
Zapamatujte si svatou trojici: oblékejte se úměrně své postavě, typu a příležitosti. Co to přesně znamená? Že když vaše paže už jsou oblejší než oblé, zvolte raději rukávek; vyznáváte-li sportovní styl, nesnažte se ze dne na den začít nosit obleky a že džíny do divadla opravdu nepatří. Pouček se v dnešní době vyrojilo neskutečně moc, ale ve vašem případě jistě bude stačit si jen vzpomenout na své dobré vychování.

JAK?
Nevybírejte si značky, které jsou určené jen pro mladé, ani si nevybírejte cíleně jen ty značky, které jsou určené pro důchodce. Na trhu je plno obchodů, které dokáží se vkusem obléci starší páry „tak akorát“.

PROČ?
A proč ne? Doby, kdy byly dámy oslovovány po padesátce babičko a pánové se stávali kmety, jsou nenávratně pryč. Myslíme si, že se po nich ani nikomu nestýská, tak konečně ukažte sousedům, vnukům i té kočce z potravin, že vy rozhodně do starého železa nepatříte.

TIP?
Mysleli jsme na všechno: vyrazte do obchodů Tom Tailor a k 90% slevám dostanete s kupónem z Portmonky ještě zdarma exkluzivní dárek navíc!

BONITA_Couple_01_1_quer.indd

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 07/08/2014 by in Novinky, Partneři, Tipy na zábavu a nákupy, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: