Portmonka

Co bourá knižní žebříčky? Havel, Bridget a alkohol

Podle žebříčků knihkupectví Kosmas vedou hitparádu nejprodávanějších listopadových knih tři tituly: Havel, Bridget Jonesová: láskou šílená a Zápisky z léčebny Josefa Formánka, nazvané Úsměvy smutných mužů.

Man Reading Book and Sitting on Bookshelf in Library

Havel, jedinečná detailní monografie jednoho z největších Čechů 20. století z pera jeho blízkého spolupracovníka a přítele Michaela Žantovského je už dokonce vyprodaná a čtenáři netrpělivě čekají na dotisk. O podrobnostech informovala Mirka Spáčilová zde.

Na druhém místě je Bridget Jonesová. Vrací se po téměř šestnácti letech na scénu. Leccos se bezpochyby změnilo, ale hodně toho zůstalo při starém. Pravda, Bridget zestárla, sama vychovává dvě děti, ale na jejím přístupu k životu se nezměnilo zhola nic. Exkluzivní rozhovor s autorkou Helen Fieldingovou si přečtěte zde.

Dobře vybranou knížkou uděláte radost (nejen) na Štědrý den každému a s nákupem vánočních dárků už není na co čekat. Využijte slevu 15 % na veškeré dosud nezlevněné zboží ve všech kamenných prodejnách Knihkupectví Kosmas. Prodejci vám pomohou vybrat ty nejlepší knižní hity. Pospěšte si, akce platí jen do neděle 23. listopadu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 19/11/2014 by in Partneři, Tipy na zábavu a nákupy, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: