Portmonka

Šťastná sedma: nejlepší tipy na Nákupy OnaDnes

Kupónů plná VisaPortmonka a vy chcete všechno… a hned… a neumíte se rozhodnout! Klasická situace, ale nemyslete si, i my stojíme před podobně osudovými rozhodnutími nejméně padesátkrát do hodiny. Aby výběr obchodů nebyl tak trýznivý, připravili jsme pro vás seznam. Sedm značek, které není radno vynechat, třeba na každý den nákupního týdne jedna.  

Proč zrovna tyto? Kromě slevy v nich za nákupy získáte body do věrnostních programů! Všechny uvedené obchody jsou oficiálními partnery VisaPortmonky.

banner_Visa_Ona_dnes_35051-21443

1. Orsay

Je fuk, jestli je vám dvacet nebo třikrát tolik. Orsay má skvělé módní kousky pro každou ženu za rozumnou cenu, díky kupónu za cenu ještě rozumnější: sleva 20 % platí na nezlevněné zboží a při placení Visa kartou je ještě o 3 % vyšší.

2. Intersport 

Sport je zábava a bez zábavy není život plnohodnotný. Jestli vám to do teď nedocházelo, je nejvyšší čas to změnit. S výbavou pomůže 20 % sleva na při platbě kartou Visa dostanete jako dárek navíc kupón na 100 Kč, který můžete použít při dalším nákupu.

3. Knihy Kanzelsberger

Březen byl odjakživa měsícem knihy. V posledních letech se sice stává „měsícem knihy a internetu“, ale komu by to vadilo, když může nakupovat komplet všechny knížky s 20% slevou?

4. Kosmas

Uznejte sami, když je knihám zasvěcen celý měsíc, bylo by jedno knihkupectví v nabídce počertech málo. V prodejnách Kosmas dostanete slevu 15 % a při platbě kartou Visa na vás navíc čeká dáreček!

5. Triola

Oh-la-la, Trio-la! Tahle nadčasová dáma pečuje o dekolty (nejen českých) žen už téměř sto let! Komu jinému tedy věřit, než jí. Navštivte prodejny, ve kterých budou radit zkušené stylistky. Seznam termínů najdete zde. Novou spodní garderobu, která s vámi vykouzlí divy, získáte se slevou 10 %.

6. Parfumerie Marionnaud

Hýčkání po francouzsku si můžete užít po celý týden v prodejnách parfumérií Marionnaud. Sleva 20 % je báječná, ale pokud zaplatíte kartou Visa, máte dokonce na celý sortiment značky Marionnaud slevu 30%!

7. Kašpárek baby

Byli u vás čáp nebo vrána? Nebo víte, že se co nevidět zastaví? Nepodceňte uvítání. V tradičních českých prodejnách společnosti Kašpárek už obsloužili 1 milion zákazníků a vy můžete nakoupit se slevou 15 %.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 17/03/2015 by in Partneři, Tipy na zábavu a nákupy, Šetříme s Portmonkou.
%d bloggers like this: