Visa Portmonka

Veselé outdoorové Vánoce vám přináší HUSKY

Ať už sháníte dárky na poslední chvíli nebo se chcete včas připravit na zimní dovolenou, pouze od 18. do 20. prosince 2015 můžete v síti předního českého výrobce HUSKY nakoupit zimní oblečení a výbavu s výraznou slevou 30 %.

Už dávno neplatí, že vánoční nákupní horečka skončila s rozbalením dárků pod vánočním stromečkem. Prakticky s úderem štědrovečerní půlnoci většina prodejců zahájí masivní povánoční slevy a výprodeje a nákupní kolotoč začíná nanovo. Ani letošní Vánoce pravděpodobně nebudou, jedna výjimka se ale najde – s výraznou slevou můžete snad poprvé v historii nakoupit i vánoční dárky pro své rodiny a příbuzné.

Jak na to? Stačí, když od pátku 18. do neděle 20. prosince navštívíte některou z prodejen předního českého výrobce outdoorového oblečení HUSKY, vyberete si nabídky neakčního a nevýprodejového zboží, uplatníte akční kupón a na celý svůj nákup okamžitě získáte slevu 30 %. Pokud navíc zaplatíte svou platební kartou Visa, získáte dodatečnou slevu ve výši 2 %.

Nakoupit výhodně ale můžete i v případě, že se vám zalíbí nějaké starší zboží, které je nabízené v akci či je momentálně ve výprodeji. To samo o sobě představuje poměrně lákavou nabídku, ke které můžete získat dodatečnou slevu ve výši 3 %. A samozřejmě další 2 % v případě, že zaplatíte platební kartou Visa.

Podmínkou pro získání slevy je prokázání se speciálním slevovým kupónem, který najdete jak na stránkách AkcniCeny.cz, tak v mobilní aplikaci Visa Portmonka. Tu si můžete do svého telefonu s operačním systémem Android, iOS nebo Windows Phone stáhnout úplně zdarma a kromě skvělých slevových kupónů vám pomůže také ušetřit místo v peněžence. Díky Visa Portmonce si všechny své věrnostní karty můžete uložit do svého telefonu a budete je tak mít s sebou vždy, když budete potřebovat.

Pokud byste na prodejnách HUSKY nenašli tu správnou velikost nebo barvu, podívejte se ještě na e-shop www.huskycz.cz , i na něj se sleva vztahuje. Slevový kód najdete od pátku ve své Visa Portmonce.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Informace

This entry was posted on 18/12/2015 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: