Portmonka

Veselé outdoorové Vánoce vám přináší HUSKY

Ať už sháníte dárky na poslední chvíli nebo se chcete včas připravit na zimní dovolenou, pouze od 18. do 20. prosince 2015 můžete v síti předního českého výrobce HUSKY nakoupit zimní oblečení a výbavu s výraznou slevou 30 %.

Už dávno neplatí, že vánoční nákupní horečka skončila s rozbalením dárků pod vánočním stromečkem. Prakticky s úderem štědrovečerní půlnoci většina prodejců zahájí masivní povánoční slevy a výprodeje a nákupní kolotoč začíná nanovo. Ani letošní Vánoce pravděpodobně nebudou, jedna výjimka se ale najde – s výraznou slevou můžete snad poprvé v historii nakoupit i vánoční dárky pro své rodiny a příbuzné.

Jak na to? Stačí, když od pátku 18. do neděle 20. prosince navštívíte některou z prodejen předního českého výrobce outdoorového oblečení HUSKY, vyberete si nabídky neakčního a nevýprodejového zboží, uplatníte akční kupón a na celý svůj nákup okamžitě získáte slevu 30 %. Pokud navíc zaplatíte svou platební kartou Visa, získáte dodatečnou slevu ve výši 2 %.

Nakoupit výhodně ale můžete i v případě, že se vám zalíbí nějaké starší zboží, které je nabízené v akci či je momentálně ve výprodeji. To samo o sobě představuje poměrně lákavou nabídku, ke které můžete získat dodatečnou slevu ve výši 3 %. A samozřejmě další 2 % v případě, že zaplatíte platební kartou Visa.

Podmínkou pro získání slevy je prokázání se speciálním slevovým kupónem, který najdete jak na stránkách AkcniCeny.cz, tak v mobilní aplikaci Visa Portmonka. Tu si můžete do svého telefonu s operačním systémem Android, iOS nebo Windows Phone stáhnout úplně zdarma a kromě skvělých slevových kupónů vám pomůže také ušetřit místo v peněžence. Díky Visa Portmonce si všechny své věrnostní karty můžete uložit do svého telefonu a budete je tak mít s sebou vždy, když budete potřebovat.

Pokud byste na prodejnách HUSKY nenašli tu správnou velikost nebo barvu, podívejte se ještě na e-shop www.huskycz.cz , i na něj se sleva vztahuje. Slevový kód najdete od pátku ve své Visa Portmonce.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 18/12/2015 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: