Portmonka

Sleva 20% pouze pro členy Husky Klubu

Správnému výběru outdoorového oblečení je třeba věnovat dostatečnou péči, závisí na něm nejen váš vzhled, ale také vaše zdraví. Jedním z nejlepších výrobců outdoorového oblečení je česká společnost Husky.

Nyní naleznete v aplikaci Visa Portmonka speciální akci, pro členy Husky Klubu, kteří se zde registrovali. Všichni tito uživatelé získají 20% slevu na nezlevněné zboží. Pokud jste se do Husky Klubu ještě neregistrovali, tak je ten nejvyšší čas to udělat. Registrace je jednoduchá a rychlá stačí v aplikaci Visa Portmonka vstoupit do sekce Staň se členem, zvolit klub Husky a vyplnit požadované údaje, a pak už jen počkat až Vám bude přiřazena karta a můžete nakupovat. Navíc vstupem do Husky Klubu získáte spousty výhod.

husky_klub

Sleva platí od 1.5. pouze do 10.5.2016, tak neváhejte, a vybavte se na svá letní dobrodružství s jedničkou na trhu. Mezi produkty společnosti patří nejen kvalitní outdoorové oblečení, ale i originální batohy, karimatky, spacáky a kompletní sortiment stanů do všech ročních období a rozmanitých podmínek.

Slevu 20% tak můžete využít, třeba na nový stan, ať už jedete ve dvou nebo celá rodina, v Husky najdete určitě ten pravý. Příkladem mohou být nové řady stanů Bronder do extrémních podmínek, jejichž cena po slevě začíná na 3 912 Kč . Nebo stany z řady OUTDOOR CLASSIC, které jsou nejvhodnější pro standartní pobyty v kempu či volné přírodě, ocení je ale i vodáci. Jsou to osvědčené, univerzální a cenově příznivé stany, jejichž cena po slevě začíná na  skvělých 1 640 Kč.

Další novinkou je také jedna z nejkomfortnějších řad rodinných stanů, která zaujme především svým velkorysým vnitřním prostorem, jednoduchou stavbou a příznivou cenou, která začíná, po započítání slevy, na 6 392 Kč. Pokud už stan máte, mohla by Vás zaujmout nová kolekce dekových spacích pytlů weekend, které lze využít nejen pro klasické kempování, ale i pro pobyty na chatách či v karavanech. Jejich cena je také velmi příjemná a se slevou 20% začíná již na 1 112 Kč.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Information

This entry was posted on 28/04/2016 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: