V dnešní zrychlené době plné kovových brček, poházených Limů na ulicích a avokádových toastů je nakupování to poslední, čím se chceme stresovat. Většina z nás si již pomalu navykla na nakupování přes internet i co se potravin týče a když se vydá do „reálného světa“, je to spíše horor než reklamou podávaný relax a příjemně strávený čas s přáteli.

Proto, když se už do „reálného světa“ na nákupy vydáte, zkuste použít naší aplikaci, která vám podá pomocnou ruku a celý proces nakupování Vám zpříjemní.

Tady je pár bodů, proč byste měli naší appku vyzkoušet:

1) Našim uživatelům umíme dopřát „no stress“

Určitě se Vám již stalo, že jste lítali po obchodním centru s velkým množstvím tašek ve Vašich rukou, stojíte u pokladny, kde se z Vás řine pot, protože se vás paní pokladní mile zeptala: „A věrnostní kartičku máte?“. Najednou pokládáte všechny tašky na zem a začínáte hledat ve své peněžence tu onu konkrétní věrnostní kartu, která se jako naschvál v daný okamžik vypaří a vy raději řeknete, že kartu aktuálně nemáte u sebe a odejdete bez načtení Vašich „bodíků“.

A nyní si představte, že máte ve vašem telefonu staženou naší aplikaci. Když vejdete do obchodu a paní pokladní se Vás zeptá: „A věrnostní kartu máte?“, vytáhnete sebevědomě z kapsy telefon, kde do 2 sekund načtete naší appku a pohodlně vyhledáte konkrétní věrnostní kartu. Vše probíhá s úsměvem na tváři bez jakéhokoli náznaku nervozity.

2) #neplastuj

V Portmonce se také snažíme dbát na životní prostředí a plastovým kartám se bráníme zuby nehty. Naší appce se podařilo „vytáhnout“ z peněženek našich uživatelů už přes 22 tun plastu, což je docela slušná hromada. A věříme, že další tuny budou rychle přibývat.

3) Jsme Češi!

Portmonka je českou jedničkou, co se virtuálních karet týče. Už její název se v obecné češtině používá pro malou peněženku, což je přeneseně řečeno i našim cílem – zbavit vaši peněženku co nejvíce plastových zbytečností a tímto způsobem ji tedy také zeštíhlit.

Mezi výhody naší appky tedy patří nabídka menších nebo regionálních značek, které u jiných aplikací nenajdete. Chápeme také, že naši uživatelé rádi nakupují, a proto v aplikaci najdete přehled o nejvýhodnějších slevách a akcích, které by vám jinak mohly utéct.

Doufáme, že naší appku vyzkoušíte a popřípadě nám dáte vědět, co byste chtěli zlepšit nebo jaká funkce vám u nás chybí. Jsme tu pro Vás a jakoukoli zpětnou vazbu si rádi přečteme na info@mojeportmonka.cz

 

Adéla z Portmonky

 

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: