Také jste už zoufalí z valentýnské reklamní masáže od obchodních center, billboardů a všemožných reklam? Stále ještě nevíte, jak vykouzlit své drahé polovičce úsměv na tváři, a přitom si nevyrabovat svůj bankovní účet?

Tak právě pro vás jsme připravili seznam tipů, na kterém najdete klasické dárky (aneb „to neurazí“), ale také několik neotřelých věcí, které určitě zaujmou!

Šperkem nic nezkazíš!

Za nás rozhodně platí, že pokud hledáš dárek pro svou vyvolenou, tak rozhodně nic nezkazíš hezkým šperkem – navíc pokud máš zrovna nějaký průšvih, tak to hezký náhrdelník či náušnice rozhodně vyžehlí! Pokud byste pak nakupovali pro muže, pak bychom vám doporučili léty osvědčenou klasiku – HODINKY, které pak seženeš v Klenotech Aurum ve všemožných variantách.

Navíc zde můžete uplatnit 20% slevu na celý váš valentýnský nákup, tak se běžte kouknout na jejich e-shop, rozhodně si vyberete:

https://www.klenotyaurum.cz/

Květiny

Další klasikou v seznamu jsou květiny. Pokud se letos rozhodnete někoho potěšit tímto způsobem, zkuste to udělat jinak a při výběru se inspirujte „květinovými trendy“ na rok 2020, které jdou cestou čisté přírody. To znamená hromadu lučního kvítí, spoustu zelených prvků, studenější barvy a žádné plastové ozdoby nebo mašle – vše má působit co možná nejpřirozeněji. Dále jsou také velmi oblíbené květinové boxy nebo květinové dekorace do bytu.

Kultura a zábava v jednom

Pokud dáváte přednost společným kulturním aktivitám, tak bychom vám určitě doporučili dárkové poukazy do pražských kin Aero, Světozor a Biooko, kde pak můžete strávit Valentýn na projekci romantické klasiky „Hříšný tanec“, černé komedii „Parazit“ a na spoustě dalších. Pokud Vás filmy zase tolik neberou, můžete si poslechnout koncert Filmové filharmonie v pražském Rudolfinu, kde zazní melodie z kultovních filmů. Pokud jste z Brna, můžete zajít na komedii Zkurvení havlisti v divadle Bolka Polívky.

Klid a pohoda

Jako poslední typ pro Vás máme doslova a do písmene „nic“. Udělejte si klidný večer se skleničkou vína. A pokud zastáváte to, že láska prochází žaludkem, tak se rozhodně nebojte pustit do přípravy dokonalé večeře, která Vám ovšem nemusí zabrat celý den. Zkuste třeba udělat francouzský quiche – francouzský název je na Valentýn dostatečně efektní, a navíc to není vůbec náročná mňamka. Vaše polovička bude určitě tak nadšená, že nádobí budete moci umýt až zítra!

Někdy je fajn dát si společně relax!

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: