Každý z nás určitě zaregistroval, že byla vyhlášena celostátní karanténa do 24. března. Naše Portmonka si uvědomuje, že je to poměrně dlouhá doba a každý z nás může mít sem tam nějakou tu delší chvíli. Proto jsme si řekli, že si pro vás nachystáme pár tipů, jak tyto chvilky zahnat a zpříjemnit si je!

  • Zaručená gaučová pohoda

Pokud nejste příznivci náročných aktivit nebo chcete prostě jen „vypnout“, tak vám nabízíme pohodlnou klasiku – televizi. Pokud jste totiž milovníci filmů a všemožných seriálů, tak máte nyní možnost získat k iDNES Premium (na první měsíc pouze za 1 Kč) celý měsíc HBO GO zdarma. V HBO GO pak naleznete více než 6200 dílů nejlepších seriálů a 800 filmů – a to vás dokáže zabavit na pekelně dlouhou dobu! Vše potřebné najdete ZDE.
Pokud ale máte duši hráče, zkuste se mrknout do výprodejové nabídky vaší oblíbené platformy. Třeba na Steamu jsou zrovna ve slevě všechny hry od vydavatele 2K, což znamená slevy na pecky jako je Bioshock nebo Civilization.

  • Zacvičte si!

Všechny rekreační střediska a posilovny jsou sice zavřené, ale to neznamená, že se musíte přestat hýbat za každou cenu. Každý z vás má doma jistě kousek volné plochy, na které se dá protáhnout. Tak na sebe hoďte sportovní outfit, protřepejte ionťák a zkuste si zacvičit třeba jógu. Pokud nevíte jak na to, nechte se inspirovat nejrůznějšími YouTube kanály, které vyhoví přesně vaší úrovni. Když navíc do zvlhčovače napustíte slanou vodu, imitace posilovny bude téměř dokonalá.

  • Uvařte si váš vysněný pokrm!

Také si běžně říkáte, že nemáte na vaření či pečení čas? Tak už možná přišla ta chvíle! Kdy jindy než v období karantény se s chutí můžete pustit do výroby 5 patrového dortu nebo do přípravy přes noc tažené husy! Nápadům na Michelinské hvězdy se meze nekladou!

  • Udělejte si doma generální jarní úklid!

I když úplně nemůžete chodit ven, tak za okny již můžete plně vnímat příchod voňavého jara (pokud zrovna ve vzduchu necítíte dezinfekci) a s ním i tradiční příchod jarního úklidu, který je vzhledem k nynější situaci celkem aktuální. Během úklidu se pak snažte použít dezinfekční prostředky, klidně i ty po domácku vyrobené. Uvidíte, že váš domov prokoukne, a i vy samotní budete mít lepší náladu. A pokud se vám uklízet FAKT nechce, vraťte se prostě k našemu tipu číslo 1.

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: