Také jste ráno otevřeli ledničku a s hrůzou jste zjistili, že jejím posledním obsahem je 2 roky prošlá mozzarella a pomerančový džus, který by se mohl vydávat za kvašený lihový nápoj? Pokud ano, tak vám určitě hlavou prolétla myšlenka, že košík.cz má dnes všechny termíny již určitě obsazené a dámejidlo.cz vám již po třetí zrušilo objednávku, kvůli maximální kapacitě a vy prostě nechcete zemřít hlady! Teď vám zbývá poslední možnost – najít Harryho neviditelný (ideálně antivirový) plášť a vydat se do Sodomy Gomory – SUPERMARKETU!

Ne, samozřejmě si děláme srandu, ale chápeme, že nakupování v dnešní době může být stresující a pro někoho i velmi nepříjemným zážitkem. Proto jsme oslovili náš sesterský projekt AkcniCeny.cz, který zapátral ve svých cloudových úložištích a poskytl nám data, která by vám mohla pomoci vychytat dny, kdy si budete moct nakoupit pohodlně a bez zbytečného čekání u pokladen.

Takže pokud se chcete také co možná nejvíce distancovat od všeho živého, tak vám doporučujeme nakupovat na začátku a na konci týdne. Také se ráno nevydávejte na nákup čerstvého pečiva, pokud vám není 65+! Mohlo by se vám jednoduše stát, že budete stepovat 42 minut před obchodem, než vás milý pán ze security pustí do akce!

Doufáme, že vám tento článek alespoň malinko odlehčí a pro více novinek a dalších podobných tipů, sledujte naše sociální sítě!

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: