Také vám už vaše maminka začala „nenápadně“ naznačovat, že se pomalu ale jistě blíží Den matek? Pokud ano a vy zatím nemáte nejmenší tušení, co vaší milované mamince dát, tak pro vás máme pár tipů, které vám usnadní tento nelehký úkol.

  1. Vsaďte na jistotu!

Pokud nejste úplně ten nejkreativnější typ, tak se nebojte sáhnout po lety osvědčené klasice – šperku! Každá maminka ocení nějaké hezké náušnice, náramek či pěkné hodinky.  A pokud nechcete zruinovat své bankovní konto, tak na KlenotyAurum.cz najdete slevu -20 % na vše! 

  1. Knihou nic nezkazíte!

Knížka je klasika, kterou rozhodně potěšíte a pokud vyberete chytře, tak může být vlastně i dárkem pro vás samotné! Stačí vybrat například knihu „100 nejlepších čokoládových dortů světa“ a pak už se jen těšit, až se mamka pustí do čtení. 😊  Pokud je pak vaše maminka houževnatá čtenářka, ta se mrkněte na Luxor.cz, kde můžete využít akci 1+2 na vybrané tituly!

  1. Něco na sebe!

Vaše maminka jako skoro většina žen má určitě slabost pro módu! Proto ji můžete překvapit nějakým zajímavým outfitem, zábavným doplňkem nebo něčím z udržitelného materiálu! A jestli vaše maminka obléká stejně ráda jako sebe svůj byt či dům, tak můžete inspiraci najít na stránkách H&M, kde najdete vše a navíc máte 100 dnů na vrácení zboží!

  1. Elektro, technologie!

Jestli se chcete pak vyhnout tradičním dárkům typu květiny a šperky, tak zkuste maminku překvapit třeba nějakým novým přístrojem – kávovarem, kuchyňským robotem nebo třeba čistícím kartáčkem na pleť. Pokud je pak vaše mamka spíše na nové technologie, tak se jí nebojte pořídit nový telefon či nějaký vytuněný noťas! Všechny tyto výrobky naleznete na Datart.cz.

  1. Energie!

A pokud si vaše maminka potrpí na dobrou ranní kávu a pohodlné pyžamo, tak se rozhodně zastavte v Tchibo.cz , kde tento typ sortimentu jede ve velkém!

A nezapomeňte, že spoustu další inspirace najdete v naší aplikaci v sekci „Akce“, kde na vás čekají desítky slevových kuponů a zajímavých nabídek.

Doufáme, že si ten velký den s vaší maminkou pořádně užijete!

Adéla z Portmonky

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: