Také do vás od rána vaše děti hustí, že mají svátek a chtějí ho nějak oslavit? Už vás nebaví nakupovat často zbytečnosti na jedno použití? Pokud ano a zatím netušíte, jak svoji ratolest potěšit, tak se mrkněte na naše tipy, kde najdete nějakou tu inspiraci!

  • Druhý kopeček zmrzky zdarma!

Pokud máte doma malého mlsného labužníka, tak s ním skočte do Fruitisima, kde můžete využít klubovou akci na druhý kopeček zmrzky zdarma pro vaši ratolest. Pokud jste navíc zastánce/zastánkyně „zdravého mlsání“, tak rozhodně oceníte veganské zmrzliny se sníženým obsahem cukru!

  • Je libo klokan či tasmánský čert?

Také vaše dítko miluje veškerou faunu? Touží po tom, aby si mohlo pohladit a zkoumat všechna zvířata zblízka? Jestli máte doma právě takového zoologa, tak s ním vyrazte do Pražské ZOO, kde byl právě otevřen Darwinův kráter, ve kterém najdete veškerou australskou faunu a flóru. Vaše dítko pak rozhodně ocení cestičky uvnitř otevřených výběhů plných skákajících klokanů!

  • Barbie, autíčko nebo hlavolam?

Jestliže pak váš prcek upřednostňuje materiální dárky v podobě hraček, tak se mrkněte do Klubu království hraček, kde najdete řetězce jako Bambule či Sparkys, v kterých naleznete vše od panenek po vláčky a za klubové ceny!

  • Dětské dny!

Jestli pak nejste zastáncem již zmíněných, tak vytáhněte vaše dítko na nějaký den dětí, který organizuje vaše město či obce. Tyto akce bývají doprovázeny soutěžemi, dobrým jídlem a dalšími společenskými aktivitami! Samozřejmě je ale nutné stále dodržovat vládní opatření!

  • Dětský den na zámku Nelahozeves!

Pokud v týdnu nestíháte slavit, tak o víkendu 6.6.2020 vyrazte na zámek Nelahozeves, kde je připravený program se spoustou soutěží a letních radovánek – samozřejmě opět v souladu s vládními nařízeními!

  • Kolo či koloběžka?

Také se snažíte, aby váš prcek trávil více času venku na kole a nebyl pořád zavřený v pokojíčku se svým telefonem? Jestli ho chcete donutit více sportovat, tak budete potřebovat nové vybavení. To pak můžete sehnat v Hervisu, kde se můžete i registrovat do jejich věrnostního programu, díky kterému získáte spoustu výhod a exkluzivních nabídek.

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: