Také už doma nadšeně listujete svými kupóny Ona Dnes a říkáte si, jak to všechno jen zvládnete oběhnout? Pokud ano, tak nepanikařte a spolehněte se na Portmonku, která si pro vás připravila „shopovací“ strategii, jak mít všechno pod kontrolou!

V letošních nákupech Ona Dnes máte možnost využít celkem 142 kupónů! My jsme vám pár těch nejoblíbenějších vypsali!

E-Shopy

Pokud se nechcete mačkat v přelidněných obchodních centrech a velkých davech, tak se letos rozhodně orientujte na nákupy přes e-shopy. Letos se v seznamu e-shopů objevili takové lovebrandy jako jsou:

  • About You

Tento e-shop si začal získávat naše srdce v posledních pár letech především díky obrovským výprodejovým akcím a pohodlným servisem. Během Nákupů Ona Dnes se pak můžete na jejich stránkách vyřádit s 25 % slevou i na již zlevněné kousky!

  • C&A

Pokud jste pak fandou C&A a nechce se vám kvůli tomu vylézat z pohodlí vašeho domova nebo prostě jen nestíháte, tak se podívejte i na e-shop tohoto giganta, kde naleznete slevový kupón -20 %!

  • Lindex

V Lindexu si pak na své přijdou především ženy a děti, bohužel na muže se v tomto řetězci tak úplně nedostalo. Nicméně zde na váš čeká také vymazlená sleva -20 %.

Kamenné Prodejny

A pokud jste typ shopaholica, který si neumí odepřít vzrůšo při nakupování v kamenných prodejnách a bojovat o poslední pár bot ve velikosti č. 39, tak právě pro vás jsme vypíchli pár nejatraktivnějších kupónů!

  • Footshop

Ve Footshopu si pak přijde na své každý sneakers lover, hypebeast či vaše babička! Takže rozhodně nezapomeňte navštívit jejich kamenný shop, kde si můžete zandat slevu -20 %! Ale pozor, nevztahuje se na limitované kolekce!

  • Knihy Dobrovský

Pokud jste pak zatvrzelým knihomolem a v knihkupectvích utrácíte každý měsíc majlant, tak neváhejte využít slevu -20 % v Knihách Dobrovský na pořádné zásoby do vaší knihovny!

  • Tchibo

V Tchibu se pak můžete těšit na slevu -20 %, kterou bohužel nemůžete využít na kávu, potraviny a kávovary.

Rozhodně si pak nezapomeňte stáhnout naši Portmonku, kde budete mít všechny kupóny přehledně a hned po ruce!

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: