Představte si, že nakupujete na internetu a získáváte až 20 % z utracených peněz zpět. Vybírat můžete z více než 500 e-shopů, a jediné, co pro to musíte udělat je registrovat se na VratnéPeníze.cz. Zní to lákavě, že?

VratnéPeníze.cz jsou jedním z nejstarších cashbackových portálů v České republice. Za dobu své existence už vyplatily svým uživatelům přes více než 50 milionů Kč z nákupů zpět a každým rokem své služby neustále vylepšují! V lednu 2021 slavily VratnéPeníze.cz své desetileté narozeniny a  k tomuto výročí oblékly své webové stránky do nového, modernějšího kabátu.

Jak tedy VratnéPeníze.cz vlastně fungují?

  1. V první řadě se musíte registrovat na webových stránkách ZDE. Za registraci nic neplatíte, naopak ihned dostanete vstupní bonus ve výši 50 Kč!
  2. Vyhledejte si svůj oblíbený e-shop, proklikněte se do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakupujte jako obvykle.
  3. Po dokončení nákupu Vám přijde email s informací, kolik peněz dostanete zpět.

A čím nás VratnéPeníze.cz zaujaly nejvíce?

  1. Vyplácení naspořeného cashbacku od 1 Kč – Na nic nečekejte a vyplaťte si své odměny ihned. A nebo se rozhodnete šetřit? Je to jen na vás. Žádná expirace Vám totiž nehrozí!
  2. Věrnostní program – Čím více nakupujete, tím více peněz ze svých nákupů získáváte zpět.
  3. Rychlé zaznamenávání transakcí – Komu by se chtělo čekat na připsání transakce delší dobu? U 95 % obchodníků se transakce zaznamená do 10 minut od nákupu.
  4. Možnost získání dalších odměn – Získejte 200 Kč za doporučení přítele, 20 Kč za stažení doplňku do prohlížeče a 10 Kč za stažení naší Portmonky 🙂
  5. Týdenní akce  – Každý týden chystají VratnéPeníze.cz pro své uživatelé výhodné akce jako například navýšení cashbacku u oblíbených obchodníků, speciální slevové kódy a zajímavé soutěže. Doporučujeme se tedy přihlásit k odběru newsletterů, sledovat jejich Facebookové stránky a navštěvovat web, ať vám žádná zajímavá akce neunikne!
  6. Skvělá zákaznická podpora – Ať už máte jakýkoliv problém, obraťte se na info@vratnepenize.cz, kde vám vždy co nejlépe poradí a svým prozákaznickým přístupem najdou nejlepší řešení vašeho požadavků. Bez dlouhého čekání na odpověď.

Tak utíkejte na VratnéPeníze.cz a užívejte si své výhodné online nákupy stejně jako my!

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: